Кутии
Захранване Lian Li EDGE 1000W 80 Plus Gold PCIe 5.1, ATX 3.1 Black
151.00 €
/ 295.33 лв.
Спечели 151 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53923
Купи на изплащане
| Производител | Lian Li |
| Продуктов код | G9P.EG1000G.BH00.EU |
| Мощност захранващ блок (W) | 1000 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 1 x 20+4 PIN 12 x SATA 3 x PCI-Express 6+2-pin 1 x CPU 4+4 Pin 1 x CPU 8 Pin 4 x 4 Pin Peripheral |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор | FDB Fan, 135mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Специални характеристики | Active PFC |
| Размери (mm) | 182 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 182 |
| Гаранция | 120 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
