Кутии
Захранване MSI MAG A1000GL PCIE5 WHITE, 1000W 80 Plus Gold, ATX 3.1, PCIe 5.1 PSU
170.00 €
/ 332.49 лв.
Спечели 170 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 65685
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Мощност захранващ блок (W) | 1000 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | PCI-E 5.1 x 1 20+4-пинов конектор: x 1 4/8-pin +12V Power Connector: x 2 4 пинов периферен захранващ конектор: x 4 15 пинов S-ATA конектор: x 12 6/8-pin PCI Express Connector: x 4 4 пинов конектор за Флопи дисково устройство: x 1 |
| Захранване | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор | FDB Fan, 135mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Бял |
| Подсветка RGB | Не |
| Други | OCP / OVP / OPP / OTP / SCP / UVP |
| Размери (mm) | 150 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 150 |
| Гаранция | 84 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
