Кутии
Захранване MSI MAG A750GN PCIE5 750W 80 Plus Gold ATX 3.1, PCIe 5.1 PSU
78.00 €
/ 152.55 лв.
Спечели 78 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53571
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | ATX (24 PIN) x 1 EPS (4+4 PIN) x 2 PCIe (6+2 PIN) x 2 PCIe 5.1 (16 PIN) x 1 SATA+MOLEX x 4, x 2 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор | 120mm F.D.B. Fan |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Специални характеристики | OCP / OVP / OPP / OTP / SCP |
| Други | 1500W (*up to 200% of the PSU's rated power for 100μs) |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
