Кутии
Захранване MSI MPG A1000G PCIE5 (1000W) 80 Plus Gold PSU ATX 3.0 PCIe5 Ready
НАЙ-ПРОДАВАН
167.00 €
/ 326.62 лв.
Спечели 167 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 35161
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | MPG A1000G PCIE5 |
| Мощност захранващ блок (W) | 1000 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | 1 x ATX (24 PIN) 2 x EPS (4+4 PIN) 1 x PCI-E 5.0 (16 PIN) 600W 6 x PCI-E (6+2 PIN) 12 x SATA (15 PIN) 4 x MOLEX (4 PIN) 1 x FDD (4 PIN) |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор | FDB Fan, 135mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 150 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 150 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
