Кутии
Захранване MSI MPG A750GN PCIE5 750W 80 Plus Gold ATX 3.1, PCIe 5.1 PSU
78.00 €
/ 152.55 лв.
Спечели 78 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 54395
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | ATX (24 pin) x 1 EPS (4+4 pin) x 2 PCI-E 5.0 (16 pin) x 1 (450W) PCI-E (6+2 pin) x 6 SATA (15 pin) x 8 PERIPHERAL (4 pin) x 4 FDD (4 pin) x 1 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор | FDB Fan, 135mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active PFC |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Други | OCP / OVP / OPP / OTP / SCP / UVP |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
