Кутии
Захранване Seasonic CORE GC-850 PSU ATX 3.1 850W Gold, PCIe 5.1 - SRP-CGC851-A5A32SF
101.00 €
/ 197.54 лв.
Спечели 101 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64910
Купи на изплащане
| Производител | Seasonic |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | 20+4 Pin ATX x 1 4+4 Pin ATX/EPS x 2 PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 Molex x 1 SATA x 2 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор | 120 mm вентилатор |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
