Кутии
Захранване SEASONIC Focus SGX-650 (SSR-650SGX) SFX-L 80+ Gold PSU
131.00 €
/ 256.21 лв.
Спечели 131 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 18277
Купи на изплащане
| Производител | Seasonic |
| Мощност захранващ блок (W) | 650 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | MB (24/20 pins) x 1- 350mm CPU-650 CPU (8/4 pins) x 1 - 400mm PCIe-750-2x PCIe (8/6 pins) x 2 - 500mm SATA-600-3x-90 SATA x 3 - 600mm Molex-690-3x Molex x 3 - 700mm |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | SFX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор | Fan Size:120 mm Fan Control:Premium Hybrid Fan Control Fan Bearing:Fluid Dynamic Bearing Life Expectancy:50,000 hours at 40 °C, 15 % - 65 % RH |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Входящ волтаж | Voltage: 100 V - 240 V Current: 9 - 4.5 A Frequency: 50 Hz - 60 Hz |
| Изходна мощност | Rail:+3.3 V/+5 V/+12 V/-12 V/+5 VSB Maximum Power:20 A/20 A 54 A/0.3 A/3 A 100 W/648 W/3.6 W/15 W Total continuous power:650 W |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Други | Operating Temperature:0 - 50 °C (derating from 100 % to 80 % from 40 °C to 50 °C) MTBF:@ 25 °C, excl. fan 100,000 hours AC Input:Full Range Protection:OPP, OVP, UVP, OCP, OTP, SCP |
| Тегло | 2.09 kg |
| Размери (mm) | 125 mm (W) x 125 mm (L) x 63.5 mm (H) |
| Дължина PSU (mm) | 125 |
| Гаранция | 96 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
