Кутии
Захранване Seasonic FOCUS SGX-750 (750W) 80 Plus Gold SFX PSU, Full Modular - SSR-750SGX
170.00 €
/ 332.49 лв.
Спечели 170 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 46786
Купи на изплащане
| Производител | Seasonic |
| Продуктов код | SSR-750SGX |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | 4+4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 PCI-Express 6+2 pin x 4 SATA x 6 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | SFX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор | 92 mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Други | Gold plated connectors S3FC - Fanless until 30 % load SFX to ATX Expandability |
| Размери (mm) | 100 x 125 x 63.5 mm |
| Дължина PSU (mm) | 125 |
| Гаранция | 120 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
