Кутии
Захранване Seasonic PRIME NOCTUA EDITION TX-1600 PSU 1600W 80 Plus Titanium ATX 3.1 PCIe Gen 5 - SSR-1600TR2-NE
543.00 €
/ 1062.02 лв.
Спечели 543 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 51994
Купи на изплащане
| Производител | Seasonic |
| Продуктов код | SSR-1600TR2-NE |
| Мощност захранващ блок (W) | 1600 |
| Сертификат | 80+ Titanium |
| Конектори | 20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 PCI-Express 6+2 pin x 6 4+4 Pin ATX/EPS x 3 PCI-E Gen5 12VHPWR x 2 SATA 3.3 V x 2 SATA x 16 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 94% |
| Вентилатор | 120mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Други | Renowned NF-A12x25 120mm fan Highly optimised fan grill Semi-passive operation ATX 3.1 and PCIe 5.1 compliant Individually Sleeved Black and Brown Cables Protection: OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, UVP |
| Размери (mm) | 210 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 210 |
| Гаранция | 144 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
