Кутии
Захранване Seasonic PRIME TX-1300TR2, 1300W, 80 Plus Titanium PSU, SSR-1300TR2, ATX 3.1, PCIe Gen 5.1 - 1TX13TART3A10X
НАЙ-ПРОДАВАН
419.00 €
/ 819.49 лв.
Спечели 419 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 39458
Купи на изплащане
| Производител | Seasonic |
| Продуктов код | 1TX13TART3A10X |
| Мощност захранващ блок (W) | 1300 |
| Сертификат | 80+ Titanium |
| Конектори | PCI-E Gen5 12VHPWR x 2 PCI-Express 6+2 pin x 8 Molex x 3 SATA x 16 SATA 3.3 V x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 3 20+4 Pin ATX x 1 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 94% |
| Вентилатор | FDB Fan, 135mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Други | Operating Temperature:0 - 50 °C MTBF @ 25 °C, excl. fan:100,000 hours AC Input:Full Range Protection:OPP, OVP, UVP, OCP, OTP, SCP |
| Размери (mm) | 210 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 210 |
| Гаранция | 99 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
