Кутии
Захранване Seasonic PRIME TX-1600 (1600W) 80 Plus Titanium PCIe Gen 5.1 PSU ATX3.1 - SSR-1600TR2-ATX3.1
485.00 €
/ 948.58 лв.
Спечели 485 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 56626
Купи на изплащане
| Производител | Seasonic |
| Мощност захранващ блок (W) | 1600 |
| Сертификат | 80+ Platinum |
| Конектори | 20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 PCI-Express 6+2 pin x 6 4+4 Pin ATX/EPS x 3 SATA 3.3 V x 2 SATA x 16 PCI-E 5.1 x 2 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 92% |
| Вентилатор | FDB Fan, 135mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Други | Built on top of all the great features of PRIME PX platform with added ATX 3.1 and PCIe 5.1 Native 12V-2x6 connectors and Digital Fan Control 105°C-rated Japanese electrolytic capacitors Reduced noise without increase in temperature Extended fan life due to the reduced number of fan rotations Optimized heat dissipation at all times Unsurpassed silent performance in Fanless Mode |
| Размери (mm) | 210 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 210 |
| Гаранция | 144 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
