Кутии
Захранване Seasonic PRIME TX-1600 (1600W) 80 Plus Titanium PCIe Gen 5 PSU - SSR-1600TR
479.00 €
/ 936.84 лв.
Спечели 479 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 32160
Купи на изплащане
| Производител | Seasonic |
| Продуктов код | SSR-1600TR |
| Мощност захранващ блок (W) | 1600 |
| Сертификат | 80+ Titanium |
| Конектори | PCI-Express 6+2 pin x 8 SATA x 16 20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 SATA 3.3 V x 2 PCI-E Gen5 12VHPWR x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 3 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 94% |
| Вентилатор | FDB Fan, 135 mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 210 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 210 |
| Гаранция | 144 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
