Кутии
Захранване Super Flower Leadex III Gold 850W ATX 3.1 80 Plus Gold, Fully Modular PSU - SF-850F14GE(WH)
99.00 €
/ 193.63 лв.
Спечели 99 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 62596
Купи на изплащане
| Производител | Super Flower |
| Продуктов код | SF-850F14GE(WH) |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | 1 x 12+4 Pin PCI-E (PCI-E Gen5 12VHPWR) 1 x 20+4 pin ATX 2 x 4+4 Pin CPU 3 x 6+2 Pin PCI-E 4 x 4 Pin Molex (PeripheralATA) 8 x 15 pin SATA |
| Захранване | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 87% |
| Вентилатор | 140 mm вентилатор |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Бял |
| Размери (mm) | 150 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 150 |
| Гаранция | 84 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!