Кутии
PCB|Rigs Apex RTX90 View
6900.00 €
/ 13495.23 лв.
Спечели 6 900 точки с тази покупка
С поръчка
Код: 64951
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Тип на компютъра | Геймърски |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 9 9900X3D |
| Серия процесори | AMD Ryzen 9 |
| Физически ядра | 12 |
| Логически ядра (Нишки) | 24 |
| Честота Turbo Boost (MHz) | 5.5 GHz |
| Чипсет (MB) | AMD B650 |
| Форм фактор | ATX |
| Охлаждане на процесор | Водно (Water Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5090 |
| Обем памет (VRAM) | 32 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ray Tracing | Nvidia RTX |
| SSD | 2TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 1000W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 1000 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Вентилатори | 3 x 120 mm |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
