Кутии
PCB|Rigs Spectre RTX50
2249.00 €
/ 4398.66 лв.
Спечели 2 249 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 65111
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
Raijintek |
| Продуктов код | 0R20B00225 |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 MB plate: 120 mm x 2 Tunnel: 120 mm x 2 |
| Включени вентилатори |
Front: 120 mm A-RGB x 3 Rear: 120 mm A-RGB x 1 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
HD Audio x 1 2 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят |
Черен |
| Размери | 210 x 455 x 485 mm |
| Тегло (kg) | 7.5 kg |
| RGB |
Да |
| Други |
4 A-RGB 120 mm fans included 4 mm Temepered Glass Hinged design glass side panel |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
Intel |
| Продуктов код | BX8071514700FSRN3Z |
| CPU сокет |
LGA 1700 |
| Серия процесори | Intel Core i7 |
| Физически ядра | 20 |
| Логически ядра (Нишки) | 28 |
| Честота (MHz) |
2.1 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.4 GHz |
| Технология процесор (Нанометри) | 10nm |
| Кеш памет (MB) | 33 MB |
| Поддържана памет |
DDR4 - 3200MHz DDR5 - 5600MHz |
| TDP (W) | 65 W |
| Вградена графика (iGPU) | Не |
| Отключен множител | Не |
| Охладител | Да |
| Поколение процесор |
14-то поколение |
| Име на ядро | Raptor Lake |
| Тип пакет | Box |
| Гаранция | 36 месеца + 24 месеца допълнително |
| Производител |
Asrock |
| CPU сокет |
LGA 1700 |
| Чипсет (MB) | Intel B760 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори |
LGA1700 socket: Support for the 13th and 12th Generation Intel® Core™, Pentium® Gold and Celeron® Processors* |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 128 GB |
| Честота памет (MHz) |
До 7200+ (OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден Wi-Fi |
Не |
| Bluetooth версия |
Не |
| Вграден LAN |
1 x Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0, 1, 5, 10 |
| М2 слот |
1 x Hyper M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode 1 x M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x2 (32 Gb/s) mode 1 x Hyper M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode |
| Разширителни слотове |
1 x PCIe 5.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode 1 x PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE3), supports x4 mode 1 x PCIe 3.0 x16 Slot (PCIE4), supports x1 mode 1 x PCIe 3.0 x1 Slot (PCIE2) 1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module and Intel® CNVio/CNVio2 (Integrated WiFi/BT) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 1 x 8-pin |
| USB портове |
2 x USB 3.2 Gen2 Type-C (1 Rear, 1 Front) 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A (Rear) 6 x USB 3.2 Gen1 (4 Rear, 2 Front) 4 x USB 2.0 (2 Rear, 2 Front) |
| Заден I/O панел |
2 x Antenna Mounting Points 1 x HDMI Port 1 x DisplayPort 1.4 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A Port (10 Gb/s) 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C Port (10 Gb/s) 4 x USB 3.2 Gen1 Ports 2 x USB 2.0 Ports 1 x RJ-45 LAN Port HD Audio Jacks: Line in / Front Speaker / Microphone |
| Графика |
1 x eDP 1.4 1 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4 |
| Размери | 30.5 cm x 24.4 cm |
| OS |
Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11 |
| Поколение процесор |
12-то поколение 13-то поколение 14-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Kingston |
| Продуктов код | KF560C36BBE2K2-32 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL36 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | Не |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят |
Черен |
| Производител |
MSI |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5070 |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 12 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 192 bit |
| CUDA ядра | 6144 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost Clock: 2557 MHz |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.5 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
DLSS 4 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 650W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
303 x 121 x 49 mm |
| Дължина (мм) | 303 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Super Flower |
| Продуктов код | SF-850F14GE |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
20+4 Pin x 1 Cable (600mm) 8(4+4) Pin CPU: 2 Cables (700mm) PCI 6+2 Pin x 1 Cables (700mm) SLI(2 x PCI 6+2 Pin) x 1 Cables (550+150mm) 4 SATA x 2 Cables (550+130+130+130mm) 4 Molex x 1 One Cable (550+150+150+150mm) PCIe 12V-2x6 x 1 Cable (700mm) |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор |
140mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 150 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 150 |
| Гаранция | 84 месеца |
| Производител |
DeepCool |
| Продуктов код | R-LP360-BKMSNC-G-1 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB 3 PIN |
| Скорост на въртене | 600-2400 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 216.12 CFM |
| Ниво на шум | 38.71 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.48 mmAq |
| Скорост на помпата | 3400 RPM |
| RGB |
Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 91 x 78 x 63 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 410 mm |
| Цвят |
Черен |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Други |
The transparent ARGB pump bezel encases a unique dot-matrix screen with some fun and useful features Custom Pixelated Display Built on DeepCool`s optimized 5 PRO generation high-performance water pump Optimized FD12 ARGB PWM fans Anti-Leak Technology |
| Размери (mm) |
402 x 120 x 27 mm |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Тегло | 1716 g |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Patriot |
| Продуктов код | VP4300L1TBM28H |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Съвместим с PlayStation 5 | Да |
| Скорост при четене | до 7400MB/s |
| Скорост при запис | до 6400MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| MTBF (часове за функциониране) | SSD Endurance: 800 TB |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| Тип на компютъра | Геймърски |
| CPU сокет | LGA 1700 |
| Процесор | Intel Core i7 i7-14700 |
| Серия процесори | Intel Core i7 |
| Физически ядра | 20 |
| Логически ядра (Нишки) | 28 |
| Чипсет (MB) | Intel B760 |
| Форм фактор | ATX |
| Охлаждане на процесор | Водно (Water Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5070 |
| Обем памет (VRAM) | 12 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| SSD | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 850W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Вентилатори | 3 x 120 mm ARGB |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
