Кутии
PCB|Rigs Spectre RTX50
1484.00 €
/ 2902.45 лв.
Спечели 1 484 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 65052
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
Gamemax |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Rear: 1 x 120 mm M/B Cover: 2 x 120 mm PSU Cover: 3 x 120 mm Top: 3 x 120 / 2 x 140 mm |
| Включени вентилатори |
3 ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
HD Audio x 1 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят |
Черен |
| Размери | 433 x 210 x 485 mm |
| Тегло (kg) | 7.0 kg |
| RGB |
Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
Intel |
| Продуктов код | BX80768225FSRQD2 |
| CPU сокет |
LGA 1851 |
| Серия процесори | Intel Core Ultra 5 |
| Физически ядра | 10 |
| Логически ядра (Нишки) | - |
| Честота (MHz) |
3.3 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
4.9 GHz |
| Кеш памет (MB) | 22 MB |
| Поддържана памет |
DDR5 - up to 6400 MHz |
| TDP (W) | 65 W |
| Вградена графика (iGPU) | Не |
| Отключен множител | Не |
| NPU |
Intel AI Boost |
| Охладител | Да |
| Поколение процесор |
2-ро поколение Intel Ultra |
| Име на ядро | Arrow Lake |
| Тип пакет | Box |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
MSI |
| CPU сокет |
LGA 1851 |
| Чипсет (MB) | Intel B860 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Поддържани процесори |
LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
до 8600MHz (O.C.) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден Wi-Fi |
Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN |
Intel Killer E5000 5Gbps LAN |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0, 1, 5, 10 |
| М2 слот |
3x M.2 M.2_1 Source (From CPU) supports up to PCIe 5.0 x4 , supports 2280 devices M.2_2 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 / SATA mode, supports 22110/2280/2260 devices M.2_3 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 / SATA mode, supports 2280/2260/2242 devices |
| Разширителни слотове |
4 x PCI-E x16 slot PCI_E1 Gen PCIe 5.0 supports up to x16 (From CPU) PCI_E2 Gen PCIe 4.0 supports up to x1 (From Chipset) PCI_E3 Gen PCIe 4.0 supports up to x4 (From Chipset) PCI_E4 Gen PCIe 4.0 supports up to x1 (From Chipset) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 2 x 8-pin |
| USB портове |
2x USB 2.0 (Rear) 4x USB 2.0 (Front) 2x USB 5Gbps Type A (Rear) 1x USB 5Gbps Type C (Rear) 4x USB 5Gbps Type A (Front) 1x USB 10Gbps Type A (Rear) 1x USB 10Gbps Type C (Front) |
| Заден I/O панел |
Display Port Clear CMOS Button 5G LAN Wi-Fi / Bluetooth Audio Connectors HDMI™ Thunderbolt™ 4 40Gbps (Type-C) USB 2.0 USB 5Gbps (Type-A) USB 5Gbps (Type-C) USB 10Gbps (Type-A) |
| OS |
Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор |
2-ро поколение Intel Ultra |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
MSI |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5060 Ti |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 8 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 128 bit |
| CUDA ядра | 4608 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Extreme Performance: 2617 MHz (MSI Center) |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 600W |
| RT Cores | 36 |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
226 x 126 x 41 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 48 |
| Ширина на канал за паметта | 448 GB/s |
| Texture Mapping Unit Quantity | 144 |
| Производител |
Seasonic |
| Мощност захранващ блок (W) | 650 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
20+4 Pin ATX x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 Molex x 1 SATA x 2 |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор |
120 mm вентилатор |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
DeepCool |
| Продуктов код | R-LM240-BKDMMC-1 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB 9-pin USB 2.0 |
| Скорост на въртене | 2500-3400 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 132.46 CFM |
| Ниво на шум | 36.07 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.27 mmAq |
| RGB |
Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 90 x 80 x 63 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 410 mm |
| Цвят |
Черен |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Размери (mm) |
282 x 120 x 27 mm Радиатор |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Patriot |
| Продуктов код | P300P512GM28 |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 512GB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 3.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Скорост при четене | до 1700MB/s |
| Скорост при запис | до 1200MB/s |
| Тип памет | V-NAND |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Размер | 80.0 x 22.0 x 3.8 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| CPU сокет | LGA 1851 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 225F |
| Серия процесори | Intel Core Ultra 5 |
| Физически ядра | 10 |
| Честота Turbo Boost (MHz) | 4.9 GHz |
| Чипсет (MB) | Intel B860 |
| Форм фактор | ATX |
| Охлаждане на процесор | Водно (Water Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5060 Ti |
| Обем памет (VRAM) | 8 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ray Tracing | Nvidia RTX |
| SSD | 500GB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 3 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Мощност захранващ блок (W) | 650 |
| Сертификат | 80+ |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
