Кутии
PCB|Rigs Ghost WH RTX50
2465.00 €
/ 4821.12 лв.
Спечели 2 465 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 64964
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Купи на изплащане
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
ThermalTake |
| Продуктов код | CA-1X2-00M6WN-00 |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Front: up to 3 x 120 mm or up to 2 x 140 mm Top: up to 2 x 120 mm or up to 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори |
Pre-installed fans: Front: 3 x 120 mm A-RGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове | 2 USB 3.0, HD Audio |
| Макс. размер охладител | 166 mm |
| Макс. размер видеокарта | 330 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
Front: up to 360 mm Top: up to 240 mm Rear: 120 mm |
| Цвят |
Бял |
| Размери | 210 x 395 x 460 mm |
| RGB |
Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
AMD |
| Продуктов код | 100-100000910 |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Честота (MHz) |
4.2 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.0 GHz |
| Технология процесор (Нанометри) | 5nm |
| Кеш памет (MB) | 128 MB |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5200MHz |
| TDP (W) | 120 W |
| Вградена графика (iGPU) | AMD Radeon Graphics |
| Отключен множител | Не |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
7-мо поколение |
| Име на ядро | Zen 4 |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| Продуктов код | A620AM PRO RS WIFI |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD A620 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Поддържани процесори |
Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
До 7200+ (OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден Wi-Fi |
WiFi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.2 |
| Вграден LAN |
1 x Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот |
CPU: - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode Chipset: - 1 x Ultra M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen3x4 (32 Gb/s) mode |
| Разширителни слотове |
CPU: - 1 x PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode Chipset: - 1 x PCIe 3.0 x16 Slot (PCIE2), supports x2 mode - 1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module - 15μ Gold Contact in VGA PCIe Slot (PCIE1) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 1 x 8-pin |
| USB портове |
CPU: - 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (Rear) - 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A (2 Rear (USB32_1, USB32_2)) Chipset: - 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (Front) - 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A (1 Rear (USB32_3), 2 Front) - 8 x USB 2.0 (4 Rear, 4 Front) |
| Заден I/O панел |
- 2 x Antenna Ports - 1 x HDMI Port - 1 x DisplayPort 1.4 - 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A Ports - 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C Port - 4 x USB 2.0 Ports - 1 x RJ-45 LAN Port - 1 x BIOS Flashback Button - HD Audio Jacks: Line in / Front Speaker / Microphone |
| OS |
Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Kingston |
| Продуктов код | KF560C36BWE2AK2-32 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL36 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят |
Бял |
| Производител |
Zotac |
| Продуктов код | ZT-B50710Q2-10P |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5070 Ti |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| CUDA ядра | 8960 |
| Скорост на ядрото (MHz) | 2482 MHz |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
DirectX 12 Ultimate |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 750W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
303.5 x 115.8 x 55.7 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Seasonic |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
20+4 Pin ATX x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 PCI-E 5.1 x 1 Molex x 1 SATA x 2 |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор |
120 mm вентилатор |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Thermalright |
| Продуктов код | PEERLESS-ASSASSIN-120-D-WH |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 9-pin USB 2.0 |
| Скорост на въртене | 500-1850 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 177.78 CFM |
| Ниво на шум | 25.6 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.21 mm H2O |
| RGB |
Addressable RGB |
| Цвят |
Бял |
| Вид лагер | S-FDB Bearing |
| Размери (mm) |
125 x 138 x 162 mm |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Височина (mm) |
162 |
| Гаранция | 72 месеца |
| Производител |
Patriot |
| Продуктов код | VP4300L1TBM28H |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Съвместим с PlayStation 5 | Да |
| Скорост при четене | до 7400MB/s |
| Скорост при запис | до 6400MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| MTBF (часове за функциониране) | SSD Endurance: 800 TB |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| Тип на компютъра | Геймърски |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7800X3D Tray |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Честота Turbo Boost (MHz) | 5.0 GHz |
| Чипсет (MB) | AMD A620 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Охлаждане на процесор | Въздушно (Air Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5070 Ti |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ray Tracing | Nvidia RTX |
| SSD | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 750W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител | PCB|Rigs |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
