Кутии
PCB|Rigs Spectre RTX50
2103.00 €
/ 4113.11 лв.
Спечели 2 103 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 65110
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
DeepCool |
| Продуктов код | R-CG530-BKADA4-G-1 |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Top: 3×120mm/2x140mm Side: 3×120mm/2x140mm Rear: 1×120mm Bottom: 3×120mm/3.5 HDD+2x120mm/2.5 SSD+2x120mm |
| Включени вентилатори |
4 ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C 2 x USB 3.0 Audio |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане |
280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 360 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу |
| Цвят |
Черен |
| Размери | 440 x 285 x 399 mm |
| Тегло (kg) | 7 |
| RGB |
Да |
| Други |
Advanced Dual-Chamber Design Versatility and Compatibility Maximum Cooling Capabilities Easy Maintenance and Cable Management |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
Intel |
| Продуктов код | BX80768250KF |
| CPU сокет |
LGA 1851 |
| Серия процесори | Intel Core Ultra 5 |
| Физически ядра | 18 |
| Логически ядра (Нишки) | 18 |
| Честота (MHz) |
4.3 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.3 Ghz |
| Технология процесор (Нанометри) | 3 nm |
| Кеш памет (MB) | 30 MB |
| Поддържана памет |
Up To DDR5 7200 MHz |
| TDP (W) | 125 W |
| Вградена графика (iGPU) | Intel Graphics |
| Отключен множител | Да |
| NPU |
Intel AI Boost |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
2-ро поколение Intel Ultra |
| Име на ядро | Arrow Lake |
| Тип пакет | Box |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| CPU сокет |
LGA 1851 |
| Чипсет (MB) | Intel B860 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори |
LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
до 8666+MT/s (OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден Wi-Fi |
WiFi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.3 |
| Вграден LAN |
1 x Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0, 1, 5, 10 |
| М2 слот |
CPU: - 1 x Blazing M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2280 PCIe Gen5x4 (128 Gb/s) mode Chipset: - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2230/2242/2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode |
| Разширителни слотове |
CPU: - 1 x PCIe 5.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode* Chipset: - 1 x PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE2), supports x4 mode* - 1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module and Intel® CNVio/CNVio2 (Integrated WiFi/BT) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 2 x 8-pin |
| USB портове |
CPU: - 1 x USB 3.2 Gen2x2 Type-C (Rear) Chipset: - 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (Front) - 8 x USB 3.2 Gen1 (6 Rear, 2 Front) - 6 x USB 2.0 (2 Rear, 4 Front) |
| Заден I/O панел |
- 2 x Antenna Ports - 1 x HDMI Port - 1 x DisplayPort 1.4 - 1 x USB 3.2 Gen2x2 Type-C Port (20 Gb/s) - 6 x USB 3.2 Gen1 Ports - 2 x USB 2.0 Ports - 1 x RJ-45 LAN Port - 1 x BIOS Flashback Button - HD Audio Jacks: Line in / Front Speaker / Microphone |
| OS |
Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор |
2-ро поколение Intel Ultra |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Kingston |
| Продуктов код | KF560C36BBE2K2-32 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL36 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | Не |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят |
Черен |
| Производител |
MSI |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5070 |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 12 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 192 bit |
| CUDA ядра | 6144 |
| Скорост на ядрото (MHz) |
Extreme Performance: 2557 MHz (MSI Center) Boost: 2542 MHz |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
DLSS 4 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 650W |
| RT Cores | 48 |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
236 x 126 x 50 mm |
| Дължина (мм) | 236 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Texture Mapping Unit Quantity | 192 |
| Производител |
Super Flower |
| Продуктов код | SF-850F14GE |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
20+4 Pin x 1 Cable (600mm) 8(4+4) Pin CPU: 2 Cables (700mm) PCI 6+2 Pin x 1 Cables (700mm) SLI(2 x PCI 6+2 Pin) x 1 Cables (550+150mm) 4 SATA x 2 Cables (550+130+130+130mm) 4 Molex x 1 One Cable (550+150+150+150mm) PCIe 12V-2x6 x 1 Cable (700mm) |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор |
140mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 150 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 150 |
| Гаранция | 84 месеца |
| Производител |
DeepCool |
| Продуктов код | R-LP360-BKMSNC-G-1 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB 3 PIN |
| Скорост на въртене | 600-2400 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 216.12 CFM |
| Ниво на шум | 38.71 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.48 mmAq |
| Скорост на помпата | 3400 RPM |
| RGB |
Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 91 x 78 x 63 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 410 mm |
| Цвят |
Черен |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Други |
The transparent ARGB pump bezel encases a unique dot-matrix screen with some fun and useful features Custom Pixelated Display Built on DeepCool`s optimized 5 PRO generation high-performance water pump Optimized FD12 ARGB PWM fans Anti-Leak Technology |
| Размери (mm) |
402 x 120 x 27 mm |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Тегло | 1716 g |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Patriot |
| Продуктов код | VP4300L1TBM28H |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Съвместим с PlayStation 5 | Да |
| Скорост при четене | до 7400MB/s |
| Скорост при запис | до 6400MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| MTBF (часове за функциониране) | SSD Endurance: 800 TB |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| Тип на компютъра | Геймърски |
| CPU сокет | LGA 1851 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 245KF |
| Серия процесори | Intel Core Ultra 5 |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра (Нишки) | 14 |
| Чипсет (MB) | Intel B860 |
| Форм фактор | ATX |
| Охлаждане на процесор | Водно (Water Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5070 |
| Обем памет (VRAM) | 12 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| SSD | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Захранване | 850W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Вентилатори | 3 x 120 mm ARGB |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
