Кутии
Кутия DeepCool CG530 4F Mid-Tower Show Case 4 x ARGB Fans
81.00 €
/ 158.42 лв.
Спечели 81 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53472
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-CG530-BKADA4-G-1 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 3×120mm/2x140mm Side: 3×120mm/2x140mm Rear: 1×120mm Bottom: 3×120mm/3.5 HDD+2x120mm/2.5 SSD+2x120mm |
| Включени вентилатори | 4 ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C 2 x USB 3.0 Audio |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 360 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу |
| Цвят | Черен |
| Размери | 440 x 285 x 399 mm |
| Тегло (kg) | 7 |
| RGB | Да |
| Други | Advanced Dual-Chamber Design Versatility and Compatibility Maximum Cooling Capabilities Easy Maintenance and Cable Management |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
