Кутии
1stPlayer Кутия Case ATX - Crystal Vision CV7 Black - 5 x 120 mm included
48.00 €
/ 93.88 лв.
Спечели 48 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67994
Купи на изплащане
| Производител | 1stPlayer |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Bottom: 2 x 120 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Side: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 3 Rear: 1 x 120 mm ARGB Side: 2 x 120 mm ARGB Bottom: 2 x 120 mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| I/O портове | 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 390 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| Цвят | Черен |
| RGB | Да |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!