Кутии
Кутия за компютър Thermaltake View 380 XL TG ARGB Snow - CA-11E-00M6WN-00
134.00 €
/ 262.08 лв.
Спечели 134 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 68160
Купи на изплащане
| Производител | ThermalTake |
| Продуктов код | CA-11E-00M6WN-00 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Rear: 1 x 120 mm Side: 3 x 120 mm Bottom: 3 x 120 mm Top: 3 x 120mm / 2 x 140mm |
| Включени вентилатори | 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 8 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 1 x HD Audio 1 x USB Type C |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | Top: 120 / 140 / 240 / 280 / 360 mm Rear: 120 mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 471 x 288 x 469 mm |
| Материали | SPCC |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
