Кутии
Кутия MSI MAG PANO 130R PZ Mid-Tower ATX Case - (MAG_PANO_130R_PZ)
81.00 €
/ 158.42 лв.
Спечели 81 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 67322
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | MAG_PANO_130R_PZ |
| Формат | ATX ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Зад.панел: 1 x 120 mm Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Дол.Панел: 3 x 120 mm Side: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 4 x 120mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" 2 x 3.5" 3 x 2.5" |
| I/O портове | 1 (3.5 мм жак) 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 460 × 232 × 490 mm |
| Тегло (kg) | 8.40 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
