Кутии
Xigmatek кутия Case ATX - Aqua 7 Arctic - 8 ARGB Fans, USB-C
100.00 €
/ 195.58 лв.
Спечели 100 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67301
Купи на изплащане
| Производител | XIGMATEK |
| Формат | Extended ATX Micro ATX ATX Mini ITX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Rear: 120 mm x 2 Bottom: 120 mm x 3 Side: 120 mm x 3 Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 |
| Включени вентилатори | 8 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отдолу 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад 240 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 120 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 120 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 360 mm - Отстрани |
| Цвят | Бял |
| RGB | Да |
| Други | Support GPU Vertical Installation |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
