Кутии
Thermalright кутия Case ATX - TR-A70 Vision White - 9.16 inch LCD Display, USB-C
134.00 €
/ 262.08 лв.
Спечели 134 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67651
Купи на изплащане
| Производител | Thermalright |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Rear: 120 mm x 2 Bottom: 120 mm x 3 Side: 120 mm x 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| I/O портове | 2 x USB 2.0 HD Audio x 1 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 168 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отдолу 360 mm - Отстрани 360 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани |
| Цвят | Бял |
| RGB | Да |
| Други | Magnetic Dust Filter |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
