Кутии
Кутия Noctua Antec Flux Pro Noctua Edition Case E-ATX
399.00 €
/ 780.38 лв.
Спечели 399 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67855
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | ANTEC-FLUX-PRO-NE |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 3 x 140 mm / 3 x 120 mm Top 3 x 140 mm / 3 x 120 mm Rear 1 x 140 mm / 1 x 120 mm Bottom 2 x 140 mm / 2 x 120 mm PSU cover 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Front: 3 x NF-A14x25 G2 PWM PSU Shroud: 2 x NF-A12x25 G2 PWM Rear: 1 x NF-A14x25 G2 PWM |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 8 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 3.5" 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 190 mm |
| Макс. размер видеокарта | 455 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 420 mm - Отпред 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 140 mm - Отпред 120 mm - Отпред 420 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 360 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 245 x 545 x 530 mm |
| RGB | Не |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
