Кутии
Кутия за компютър Thermaltake S380 TG ARGB - CA-11K-00M1WN-00
108.00 €
/ 211.23 лв.
Спечели 108 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 68164
Купи на изплащане
| Производител | ThermalTake |
| Продуктов код | CA-11K-00M1WN-00 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Rear : 1 x 120 mm Front: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm Bottom: 3 x 120 mm Top: 3 x 120 / 2 x 140 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5", 2 x 2.5" |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 1 x HD Audio 1 x USB Type C |
| Макс. размер охладител | 180 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 120/140/240/280/360mm, Отгоре: 120/140/240/280/360mm, Отзад: 120mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 238 x 485 x 536 mm |
| Тегло (kg) | 5.80 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
