Кутии
Xigmatek кутия Case mATX - NYX II - 4 RGB Fans
38.00 €
/ 74.32 лв.
Спечели 38 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67349
Купи на изплащане
| Производител | XIGMATEK |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 120 mm x 3 (Internal) PSU Shroud: 120 mm x 2 Top: 120 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори | 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 2.0 1 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 350 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 120 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| RGB | Да |
| Други | PSU Limitation up to 165 mm Superior Airflow and Ventilation Design Support Graphics Card up to 325 mm (with Front Fans) 350 mm (without Front Fans) |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!