Кутии
Кутия Corsair 3200D RS ARGB Mid-Tower Performance Case - White
88.00 €
/ 172.11 лв.
Спечели 88 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67752
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Формат | Micro ATX ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Дол.Панел: 2 x 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Пр.Панел: 3 x 120 / 140 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 5.25" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5'' |
| I/O портове | 1 x HD Audio 2 x USB 2.0 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Поддръжка на водно охлаждане | Зад.Панел: 120mm Пр.Панел: 120/240/280/360mm Гор.Панел: 120/240/280/360mm |
| Цвят | Бял |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
