Кутии
PCB|Rigs Spectre RTX50
1621.00 €
/ 3170.40 лв.
Спечели 1 621 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 65014
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
Montech |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 2 PSU Shroud: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 / 140 mm x 1 |
| Включени вентилатори |
Side: 120 mm x 2 (Reversed ARGB PWM Fans) Rear: 120 mm x 1 (GF120 ARGB PWM) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
HD Audio x 1 2 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
до 230 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| Цвят |
Черен |
| Размери | 450 x 230 x 455 mm |
| RGB |
Да |
| Други |
Stylish Wood-Grain I/O Interface Three-Sided Magnetic Dust Filter Support Top-Mount 360mm AIO Support NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Series GPU Pre-Installed 120mm ARGB PWM Fan x 3 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
AMD |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 5 |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра (Нишки) | 12 |
| Честота (MHz) |
3.9 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.4 Ghz |
| Технология процесор (Нанометри) | 4 nm |
| Кеш памет (MB) | 32 |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5600MHz |
| TDP (W) | 65 W |
| Вградена графика (iGPU) | AMD Radeon Graphics |
| Отключен множител | Да |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
9-то поколение |
| Име на ядро | Zen 5 |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
MSI |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори |
Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
до 8200+(OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден Wi-Fi |
WiFi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.3 |
| Вграден LAN |
Realtek® RTL8125-CG 2.5G LAN |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот |
2x M.2 M.2_1 Source (From CPU) supports up to PCIe 5.0 x4 , supports 22110/2280 devices M.2_2 Source (From CPU) supports up to PCIe 4.0 x4 , supports 2280/2260 devices 4x SATA 6G M2_1 slot • Supports up to PCIe 5.0 x4 (For Ryzen™ 9000/ 7000 Series processors) • Supports up to PCIe 4.0 x4 (For Ryzen™ 8000 Series processors) M2_2 slot • Supports up to PCIe 4.0 x4 (For Ryzen™ 9000/ 8700/ 8600/ 8400/ 7000 Series processors) • Supports up to PCIe 4.0 x2 (For Ryzen™ 8500/ 8300 Series processors) |
| Разширителни слотове |
2x PCI-E x16 slot 1x PCI-E x1 slot PCI_E1 Gen PCIe 4.0 supports up to x16 (From CPU) PCI_E2 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset) PCI_E3 Gen PCIe 4.0 supports up to x4 (From Chipset) PCI_E1 slot • Supports PCIe 4.0 x16 (For Ryzen™ 9000/ 7000 Series processors) • Supports PCIe 4.0 x8 (For Ryzen™ 8700/ 8600/ 8400 Series processors) • Supports PCIe 4.0 x4 (For Ryzen™ 8500/ 8300 Series processor) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 2 x 8-pin |
| USB портове |
4x USB 2.0 (Front) 4x USB 5Gbps Type A (Rear) 2x USB 5Gbps Type A (Front) 3x USB 10Gbps Type A (Rear) 1x USB 10Gbps Type C (Rear) 1x USB 10Gbps Type C (Front) |
| Заден I/O панел |
Clear CMOS Button DisplayPort 2.5G LAN USB 10Gbps Type-A USB 5Gbps Type-A Wi-Fi / Bluetooth Audio Connectors Flash BIOS Button HDMI™ USB 10Gbps Type-A USB 10Gbps Type-C |
| OS |
Windows 11 64-bit |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Kingston |
| Продуктов код | KF556C40BBAK2-32 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL40 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.2 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят |
Черен |
| Производител |
MSI |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5060 |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 8 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 128 bit |
| CUDA ядра | 3840 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost Clock: 2640 MHz |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.5 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
DLSS 4 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 550W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
248 x 135 x 41 mm |
| Дължина (мм) | 248 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
MSI |
| Мощност захранващ блок (W) | 600 |
| Сертификат |
80+ |
| Конектори |
1 x ATX (24 pin) 1 x EPS (4+4 pin) 2 x PCI-E (6+2 pin) 5 x SATA (15 pin) 2 x MOLEX (4 pin) 1 x FDD (4 pin) |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 80% |
| Вентилатор |
120mm F.D.B. Fan |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
DeepCool |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 500~2100 RPM±10% |
| Поток на въздух (CFM) | 75.89 CFM |
| Ниво на шум | 31.6 dB |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.53 mmAq |
| RGB |
Addressable RGB |
| Цвят |
Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Мощност (W) | 2.04 W |
| Размери (mm) |
125 x 107.5 x 152.7 mm |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Височина (mm) |
152.7 |
| Тегло | 773 g |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Patriot |
| Продуктов код | VP4300L1TBM28H |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Съвместим с PlayStation 5 | Да |
| Скорост при четене | до 7400MB/s |
| Скорост при запис | до 6400MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| MTBF (часове за функциониране) | SSD Endurance: 800 TB |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 9600X |
| Серия процесори | AMD Ryzen 5 |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра (Нишки) | 12 |
| Честота Turbo Boost (MHz) | 5.4 Ghz |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | ATX |
| Охлаждане на процесор | Въздушно (Air Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5060 |
| Обем памет (VRAM) | 8 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ray Tracing | Nvidia RTX |
| SSD | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Мощност захранващ блок (W) | 600 |
| Сертификат | 80+ |
| Вентилатори | 3 x 120 mm ARGB |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
