Кутии
PCB|Rigs Spectre RX50
2078.00 €
/ 4064.21 лв.
Спечели 2 078 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 64971
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени. Картинката е с илюстративна цел!
| Производител |
XIGMATEK |
| Продуктов код | EN43802 |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 MB: 120 mm x 2 (E-ATX MB Width = 280 mm) PSU Shroud: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори |
6 ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
1 x 3.5'' 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
HD Audio x 1 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят |
Черен |
| Размери | 425 x 212 x 490 mm |
| RGB |
Да |
| Други |
Support Motherboard up to E-ATX Superior Airflow and Ventilation Design Reverse Fan Blade Pre-installed on MB Panel Side Mesh Top Panel and 2 Tempered Glass Panel Design PSU Length Limitation: 200 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
AMD |
| Продуктов код | 100-100000910 |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Честота (MHz) |
4.2 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.0 GHz |
| Технология процесор (Нанометри) | 5nm |
| Кеш памет (MB) | 128 MB |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5200MHz |
| TDP (W) | 120 W |
| Вградена графика (iGPU) | AMD Radeon Graphics |
| Отключен множител | Не |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
7-мо поколение |
| Име на ядро | Zen 4 |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
MSI |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори |
Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
до 8200+(OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден Wi-Fi |
WiFi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.3 |
| Вграден LAN |
Realtek® RTL8125-CG 2.5G LAN |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот |
2x M.2 M.2_1 Source (From CPU) supports up to PCIe 5.0 x4 , supports 22110/2280 devices M.2_2 Source (From CPU) supports up to PCIe 4.0 x4 , supports 2280/2260 devices 4x SATA 6G M2_1 slot • Supports up to PCIe 5.0 x4 (For Ryzen™ 9000/ 7000 Series processors) • Supports up to PCIe 4.0 x4 (For Ryzen™ 8000 Series processors) M2_2 slot • Supports up to PCIe 4.0 x4 (For Ryzen™ 9000/ 8700/ 8600/ 8400/ 7000 Series processors) • Supports up to PCIe 4.0 x2 (For Ryzen™ 8500/ 8300 Series processors) |
| Разширителни слотове |
2x PCI-E x16 slot 1x PCI-E x1 slot PCI_E1 Gen PCIe 4.0 supports up to x16 (From CPU) PCI_E2 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset) PCI_E3 Gen PCIe 4.0 supports up to x4 (From Chipset) PCI_E1 slot • Supports PCIe 4.0 x16 (For Ryzen™ 9000/ 7000 Series processors) • Supports PCIe 4.0 x8 (For Ryzen™ 8700/ 8600/ 8400 Series processors) • Supports PCIe 4.0 x4 (For Ryzen™ 8500/ 8300 Series processor) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 2 x 8-pin |
| USB портове |
4x USB 2.0 (Front) 4x USB 5Gbps Type A (Rear) 2x USB 5Gbps Type A (Front) 3x USB 10Gbps Type A (Rear) 1x USB 10Gbps Type C (Rear) 1x USB 10Gbps Type C (Front) |
| Заден I/O панел |
Clear CMOS Button DisplayPort 2.5G LAN USB 10Gbps Type-A USB 5Gbps Type-A Wi-Fi / Bluetooth Audio Connectors Flash BIOS Button HDMI™ USB 10Gbps Type-A USB 10Gbps Type-C |
| OS |
Windows 11 64-bit |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Kingston |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL36 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят |
Черен |
| Производител |
MSI |
| Продуктов код | 912-V535-006 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5060 Ti |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 192 bit |
| Stream процесори | 4608 |
| Скорост на ядрото (MHz) |
Extreme Performance: 2662 MHz (MSI Center) Boost: 2647 MHz |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.5 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
DLSS 4 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 600W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
247 x 135 x 51 mm |
| Дължина (мм) | 247 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Seasonic |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
20+4 Pin ATX x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 PCI-E 5.1 x 1 Molex x 1 SATA x 2 |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор |
120 mm вентилатор |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
MSI |
| Продуктов код | 306-7ZW6E17-C24 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет |
sTRX4 TR4 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB |
| Поток на въздух (CFM) | 25.5~75.04 CFM |
| Ниво на шум | 20 dBA |
| Скорост на помпата | 3000 RPM ± 10% |
| RGB |
Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 41 ± 0.2 x 47.6 ± 0.2 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Цвят |
Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Мощност (W) | 3.0W |
| MTBF (часове за функциониране) | 200,000 hours in typical use |
| Размери (mm) |
394 x 119.2 x 27 mm Радиатор |
| Материал |
Алуминий |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
Crucial |
| Продуктов код | CT2000P310SSD8 |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 2TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Скорост при четене | до 7100MB/s |
| Скорост при запис | до 6000 MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| Тип на компютъра | Геймърски |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7800X3D Tray |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Честота Turbo Boost (MHz) | 5.0 GHz |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | ATX |
| Охлаждане на процесор | Водно (Water Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5060 Ti |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ray Tracing | Nvidia RTX |
| SSD | 2TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 750W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
