Кутии
Кутия Xigmatek Alphard Black Case EATX 6 ARGB fans
50.00 €
/ 97.79 лв.
Спечели 50 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57058
Купи на изплащане
| Производител | XIGMATEK |
| Продуктов код | EN43802 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 MB: 120 mm x 2 (E-ATX MB Width = 280 mm) PSU Shroud: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори | 6 ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 425 x 212 x 490 mm |
| RGB | Да |
| Други | Support Motherboard up to E-ATX Superior Airflow and Ventilation Design Reverse Fan Blade Pre-installed on MB Panel Side Mesh Top Panel and 2 Tempered Glass Panel Design PSU Length Limitation: 200 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
