Кутии
Водно охлаждане за процесор MSI MAG CORELIQUID E360 - 306-7ZW6E17-C24
121.00 €
/ 236.66 лв.
Спечели 121 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 47627
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | 306-7ZW6E17-C24 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | sTRX4 TR4 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Поток на въздух (CFM) | 25.5~75.04 CFM |
| Ниво на шум | 20 dBA |
| Скорост на помпата | 3000 RPM ± 10% |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 41 ± 0.2 x 47.6 ± 0.2 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Мощност (W) | 3.0W |
| MTBF (часове за функциониране) | 200,000 hours in typical use |
| Размери (mm) | 394 x 119.2 x 27 mm Радиатор |
| Материал | Алуминий |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
