Кутии
Охладите за процесор Thermaltake MAGCurve 360 Ultra Snow Edition - CL-W454-PL12SW-A
317.00 €
/ 620.00 лв.
Спечели 317 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 68117
Купи на изплащане
| Производител | ThermalTake |
| Продуктов код | CL-W454-PL12SW-A |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 2011-v3 AM3+ AM3 FM2 FM1 LGA 2011 AM2 AM2+ LGA 1700 За Intel - LGA 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB 9-pin USB 2.0 |
| Скорост на въртене | 2500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 77.6 CFM |
| Ниво на шум | 32 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.94 mmH2O |
| Скорост на помпата | 3300 RPM |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 460 mm |
| Цвят | Бял |
| Други | 6.67 AMOLED цветен дисплей |
| Размери (mm) | 396 x 120 x 27 mm |
| Материал | Алуминий |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
