Кутии
Водно охлаждане DeepCool SPARTACUS 360, 3.4 inch IPS Display Water Cooling
195.00 €
/ 381.39 лв.
Спечели 195 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67591
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-SPT360-BKDSMP-G-1 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 9-pin USB 2.0 |
| Скорост на въртене | 500-2500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 239.67 CFM |
| Ниво на шум | 32.23 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.30 mmAq |
| Скорост на помпата | 2500-3400 RPM |
| RGB | Не |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 410 mm |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Други | Pump cap attaches magnetically for easy removal A 3.4" IPS display opens a new screen experience, featuring 480 x 480 resolution and support for 16.7 million colors 6th-generation pump features a 3-phase, 6-slot, 4-pole motor with FOC control |
| Размери (mm) | 402 x 120 x 27 mm Радиатор |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
