Кутии
Охладител за процесор DeepCool AK500 G2 CPU Cooler - R-AK500G2-BKNNMN-GJD
56.00 €
/ 109.53 лв.
Спечели 56 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67537
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-AK500G2-BKNNMN-GJD |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 0-2200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 63.4 CFM |
| Ниво на шум | 31.45 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.33 mmAq |
| RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Други | Core Touch Technology (CTT 2.0) Precision-machined copper base and five copper heat pipes A refined wood-grain top cover that beautifully merges natural elegance with modern performance 0-RPM Startup/Stop effectively reduces noise and prolongs fan lifespan |
| Размери (mm) | 129 x 117 x 159 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Височина (mm) | 159 |
| Тегло | 1354 g |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
