Кутии
Водно охлаждане be quiet! Pure Loop 3 240mm Water Cooling - BW027EU
78.00 €
/ 152.55 лв.
Спечели 78 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 68169
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BW027EU |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 300 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 2.41 mmH2O |
| Ниво на шум | 37.2 dBA |
| Скорост на помпата | 3000-5500 RPM |
| RGB | Не |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 400 mm |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Други | Daisy-chained PWM fans for maximum convenience Easy-to-access refill port for convenient handling State-of-the-art PWM pump with 6-pole motor reduces vibrations to an absolute minimum 3 Pure Wings 3 120mm PWM high-speed fans with funnel-shaped air outlet offer high static pressure with very quiet operation Flexible sleeved tubes and a simple mounting ensure easy handling Impressively high cooling performance for all consumer CPUs |
| Размери (mm) | 68.5 x 93.4 x 44.9 mm 277 x 120 x 52 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
