Кутии
Водно охлаждане XIGMATEK Connect Pro 360 Arctic ARGB, 7” Color LCD Water Cooler
149.00 €
/ 291.42 лв.
Спечели 149 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67210
Купи на изплащане
| Производител | XIGMATEK |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1155 LGA 2011 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 360 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB USB-C |
| Скорост на въртене | 600~2000RPM ±10% |
| Поток на въздух (CFM) | 82.8 CFM |
| Ниво на шум | 29.8 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.78 mm-H2O |
| Скорост на помпата | 800-2500 RPM 800~2500 RPM ±10% |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 73 x 73 x 68 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 380 mm |
| Цвят | Бял |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Други | High Performance Thermal Paste Mini ARGB LED Controller 7" Multi Display LCD Panel (Secondary Monitor 1200 x 800) 360 x 120 mm PWM ARGB Fan 380 mm Black Sleeved Tube Backlit ARGB Lighting Effect Pump Head Magnetic Logo Metal Plate The Magnetic LCD Module Design Can be Remove From the Pump Head or Rotate Freely |
| Размери (mm) | 394 x 120 x 27 mm 73 x 73 x 68 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
