Кутии
Охладител за процесор Thermalright Peerless Assassin 120 Vision MAX ARGB, Dual-Tower, 5 inch Display, CPU Cooler
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
86.00 €
/ 168.20 лв.
Спечели 86 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67673
Купи на изплащане
| Производител | Thermalright |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 LGA 1155 AM4 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 5V ARGB 4 PIN 9-pin USB 2.0 |
| Скорост на въртене | 500-2150 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 138 CFM / 234.46 m3/h |
| Ниво на шум | 27 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.87 mmH2O |
| RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | S-FDB Bearing |
| Други | 5-Inch Customizable Screen, Screen Resolution: 480 x 854 |
| Размери (mm) | 125 x 110 x 164 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Височина (mm) | 164 |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
