Кутии
Охладител за процесор Thermaltake MAGFloe 360 Ultra Snow Edition - CL-W433-PL12SW-A
243.00 €
/ 475.27 лв.
Спечели 243 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 68113
Купи на изплащане
| Производител | ThermalTake |
| Продуктов код | CL-W433-PL12SW-A |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 2011-v3 AM3+ AM3 FM2 FM1 LGA 2011 AM2 AM2+ LGA 1700 За Intel - LGA 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 9-pin USB 2.0 |
| Скорост на въртене | 500 - 2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | Standard Fan Blade : 57.11 CFM (one fan); Reverse Fan Blade : 56.26 CFM (one fan) |
| Ниво на шум | 30.6 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | Standard Fan Blade : 2.39 mm-H2O (one fan); Reverse Fan Blade : 2.02 mm-H2O (one fan) |
| Капацитет на охлаждане | 355W |
| Скорост на помпата | 3300 RPM |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 460 mm |
| Цвят | Бял |
| Други | LCD дисплей |
| Размери (mm) | 396 x 120 x 27 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
