Кутии
Водно охлаждане Thermalright Levita Vision 360 ARGB Black, 6.67 inch Curve AMOLED Display Water Cooling
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
203.00 €
/ 397.03 лв.
Спечели 203 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67649
Купи на изплащане
| Производител | Thermalright |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1155 LGA 2011 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 124 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 500-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 206.7 CFM |
| Ниво на шум | 28.2 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.21 mm H2O |
| Скорост на помпата | 3000 RPM |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 112.9 x 77.5 x 98 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | S-FDB Bearing |
| Други | Infinity Mirror Curve AMOLED Display Naked eye 3D experience Rotatable Magnetic Display Module Infinity Mirror |
| Размери (mm) | 397 x 120 x 27 mm Радиатор |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
