Кутии
Охладител за процесор Thermaltake TH360 V3 Ultra Snow Edition - CL-W476-PL12SW-A
141.00 €
/ 275.77 лв.
Спечели 141 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 68119
Купи на изплащане
| Производител | ThermalTake |
| Продуктов код | CL-W476-PL12SW-A |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1155 LGA 2011 LGA 1156 LGA 1366 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB 9-pin USB 2.0 |
| Скорост на въртене | 2500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 85.29 |
| Ниво на шум | 37.8 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.86 mmH2O |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Цвят | Бял |
| Други | 3.95 LCD цветен дисплей |
| Размери (mm) | 397 x 120 x 25 mm |
| Материал | Алуминий Мед |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
