Кутии
Водно охлаждане Xigmatek FENIX II 360 Arctic ARGB Water Cooling - EN46582
65.00 €
/ 127.13 лв.
Спечели 65 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67346
Купи на изплащане
| Производител | XIGMATEK |
| Продуктов код | EN46582 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1155 LGA 2011 LGA 1156 LGA 1366 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 360 x 120 x 25.4 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 600-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 2.88 mmH2O |
| Ниво на шум | 29.7 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.88 mmH2O |
| Скорост на помпата | 2600 RPM |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 65 x 65 x 48 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 420 mm |
| Цвят | Бял |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Други | ARGB Controller Efficient Heat Dissipation High-Performance Pump Infinity Mirror Low Noise PWM Fan Support Latest Specifications |
| Размери (mm) | 394 x 120 x 27 mm 65 x 65 x 48 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
