Кутии
Водно охлаждане Asrock PRO 240 ARGB Water Cooler AIO Black
66.00 €
/ 129.08 лв.
Спечели 66 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 68233
Купи на изплащане
| Производител | Asrock |
| Продуктов код | 90-APRA24-BAAGA6 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 2100 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 62 CFM |
| Ниво на шум | 31 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.75 mmH2O |
| Скорост на помпата | 3200 ± 10% R.P.M |
| RGB | Да |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 71.3 x 84.1 x 53.9 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 450 mm |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 277 x 119.2 x 27 mm Радиатор |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
