Кутии
Охладител за процесор Thermalright Peerless Assassin 120 Vision ARGB, Dual-Tower, 2.8 inch Display CPU Cooler
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
65.00 €
/ 127.13 лв.
Спечели 65 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67646
Купи на изплащане
| Производител | Thermalright |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 28 mm x 2 pcs |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB 9-pin USB 2.0 |
| Скорост на въртене | 500-1850 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 177.78 CFM |
| Ниво на шум | 29.5 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.21 mm H2O |
| RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | S-FDB Bearing |
| Други | Customizable 2.8 inch LCD Display C1100 Pure copper nickel plated Animation and video play support Hardware info monitoring |
| Размери (mm) | 125 x 110 x 162 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Височина (mm) | 162 |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
