Кутии
PCB|Rigs Spectre RTX50
1338.00 €
/ 2616.90 лв.
Спечели 1 338 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 65048
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Купи на изплащане
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
XIGMATEK |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Top: 120mm x2 or 140mm x2 Front: 120mm x3 or 140mm x3 Rear: 120mm x1 |
| Включени вентилатори |
4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
USB 3.0 x 1 USB 2.0 x 2 HD Audio |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 350 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
Front: 360 Top: 240 Rear: 120 |
| Цвят |
Черен |
| Размери | 400 x 215 x 488 mm |
| RGB |
Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
AMD |
| Продуктов код | 100-000000597 |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 5 |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра (Нишки) | 12 |
| Честота (MHz) |
3.7 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.0 GHz |
| Технология процесор (Нанометри) | 5nm |
| Кеш памет (MB) | 38 MB |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5200MHz |
| TDP (W) | 65 W |
| Вградена графика (iGPU) | Не |
| Отключен множител | Да |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
7-мо поколение |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
MSI |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD B650 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Поддържани процесори |
Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 192 GB |
| Честота памет (MHz) |
До 7200+ (OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден LAN |
1 x Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот |
2 x M.2 M.2_1 Source (From CPU) supports up to PCIe 4.0 x4 , supports 2280/2260 devices M.2_2 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 , supports 2280/2260 devices |
| Разширителни слотове |
1 x PCI-E x16 slot 2 x PCI-E x1 slot PCI_E1 Gen PCIe 4.0 supports up to x16 (From CPU) PCI_E2 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset) PCI_E3 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 1 x 8-pin |
| USB портове |
4 x USB 2.0 (Rear) 4 x USB 2.0 (Front) 2 x USB 3.2 Gen1 Type A (Rear) 2 x USB 3.2 Gen1 Type A (Front) 2 x USB 3.2 Gen2 Type A (Rear) 1 x USB 3.2 Gen2 Type C (Front) |
| Заден I/O панел |
DisplayPort VGA Keyboard / Mouse USB 2.0 2.5G LAN Audio connectors Flash BIOS Button HDMI™ USB 2.0 USB 3.2 Gen 1 5Gbps (Type-A) USB 3.2 Gen 2 10Gbps (Type-A) |
| Графика | 1 x HDMI; 1 x DisplayPort; 1 x VGA |
| OS |
Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Kingston |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL36 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят |
Черен |
| Производител |
MSI |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5050 |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 8 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 128 bit |
| CUDA ядра | 2560 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost: 2617 MHz |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 550W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
197 x 120 x 40 mm |
| Дължина (мм) | 197 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| Мощност захранващ блок (W) | 650 |
| Сертификат |
80+ Bronze |
| Конектори |
1 x 20+4 PIN 4 x SATA 1 x PCI-Express 6+2-pin 1 x 4+4-pin ATX/EPS 2 x 4 Pin Peripheral |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 88% |
| Вентилатор |
Fan size:120 mm |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Специални характеристики | Active PFC |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Arctic |
| Продуктов код | ACFRE00124A |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 200-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 97.6 CFM |
| Ниво на шум | 23.5 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.85 mmH2O |
| RGB |
Addressable RGB |
| Цвят |
Черен |
| Други |
High-Class Finish with Aluminium Top Plate Future-Proof Compatibility Improved Fan Mounting P-Fans with High Static Pressure MX-6 included |
| Размери (mm) |
104 x 126 x 159 mm |
| Материал |
Алуминий |
| Височина (mm) |
159 |
| Тегло | 890 g |
| Гаранция | 72 месеца |
| Производител |
Patriot |
| Продуктов код | P300P512GM28 |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 512GB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 3.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Скорост при четене | до 1700MB/s |
| Скорост при запис | до 1200MB/s |
| Тип памет | V-NAND |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Размер | 80.0 x 22.0 x 3.8 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| Тип на компютъра | Геймърски |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7500F |
| Серия процесори | AMD Ryzen 5 |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра (Нишки) | 12 |
| Честота Turbo Boost (MHz) | 5.0 GHz |
| Чипсет (MB) | AMD B650 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Охлаждане на процесор | Въздушно (Air Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5050 |
| Обем памет (VRAM) | 8 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ray Tracing | Nvidia RTX |
| SSD | 500GB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 3 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Мощност захранващ блок (W) | 550 |
| Сертификат | 80+ |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител | PCB|Rigs |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
