Кутии
Кутия Xigmatek GAMING X II Mid-Tower Black Case
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
41.00 €
/ 80.19 лв.
Спечели 41 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 49792
Купи на изплащане
| Производител | XIGMATEK |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120mm x2 or 140mm x2 Front: 120mm x3 or 140mm x3 Rear: 120mm x1 |
| Включени вентилатори | 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.0 x 1 USB 2.0 x 2 HD Audio |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 350 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: 360 Top: 240 Rear: 120 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 400 x 215 x 488 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!