Кутии
Кутия Montech XR (B) Case ATX 3 x 120 mm ARGB Fans, USB-C, Black
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
63.91 €
/ 125.00 лв.
Спечели 63 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53213
Купи на изплащане
| Производител | Montech |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 2 PSU Shroud: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 / 140 mm x 1 |
| Включени вентилатори | Side: 120 mm x 2 (Reversed ARGB PWM Fans) Rear: 120 mm x 1 (GF120 ARGB PWM) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 230 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 450 x 230 x 455 mm |
| RGB | Да |
| Други | Stylish Wood-Grain I/O Interface Three-Sided Magnetic Dust Filter Support Top-Mount 360mm AIO Support NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Series GPU Pre-Installed 120mm ARGB PWM Fan x 3 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
