Кутии
Кутия Raijintek PONOS ULTRA TG4 Case EATX
62.00 €
/ 121.26 лв.
Спечели 62 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48723
Купи на изплащане
| Производител | Raijintek |
| Продуктов код | 0R20B00225 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 MB plate: 120 mm x 2 Tunnel: 120 mm x 2 |
| Включени вентилатори | Front: 120 mm A-RGB x 3 Rear: 120 mm A-RGB x 1 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 210 x 455 x 485 mm |
| Тегло (kg) | 7.5 kg |
| RGB | Да |
| Други | 4 A-RGB 120 mm fans included 4 mm Temepered Glass Hinged design glass side panel |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
