Кутии
PCB|Rigs Apex Snow RTX90
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
3100.00 €
/ 6063.07 лв.
Спечели 3 100 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 60523
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
XIGMATEK |
| Продуктов код | EN45073 |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 MB Panel: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори |
4 ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
HD Audio x 1 2 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят |
Бял |
| Размери | 430 x 238 x 495 mm |
| RGB |
Да |
| Други |
Chassis With 2 Tempered Glass Panel PSU Length Limitation 220 mm Support VGA Card Vertical Installation Pre-installed on Top & Bottom & Right Side |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
AMD |
| Продуктов код | 100-100000719 |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 9 |
| Физически ядра | 16 |
| Логически ядра (Нишки) | 32 |
| Честота (MHz) |
4.3 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.7 GHz |
| Технология процесор (Нанометри) | 4 nm |
| Кеш памет (MB) | 128 MB |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5600MHz |
| TDP (W) | 170 W |
| Вградена графика (iGPU) | Radeon Graphics |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
9-то поколение |
| Име на ядро | Zen 5 |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
MSI |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD X870E |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори |
Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
до 8200+(OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден Wi-Fi |
Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN |
Realtek® 8126VB 5G LAN |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0, 1, 5, 10 |
| М2 слот |
3x M.2 M.2_1 Source (From CPU) supports up to PCIe 5.0 x4 , supports 2280/2260 devices M.2_2 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 , supports 2280/2260 devices M.2_3 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 , supports 22110/2280 devices 4x SATA 6G M2_1 slot • Supports up to PCIe 5.0 x4 (For Ryzen™ 9000/ 7000 Series processors) • Supports up to PCIe 4.0 x4 (For Ryzen™ 8000 Series processors) *Please refer to the manual for M.2 SSD heatsink restrictions. |
| Разширителни слотове |
3x PCI-E x16 slot 1x PCI-E x1 slot PCI_E1 Gen PCIe 5.0 supports up to x16 (From CPU) PCI_E2 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset) PCI_E3 Gen PCIe 4.0 supports up to x4 (From Chipset) PCI_E4 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset) PCI_E1 slot • Supports PCIe 5.0 x16 (For Ryzen™ 9000/ 7000 Series processors) • Supports PCIe 4.0 x8 (For Ryzen™ 8700/ 8600/ 8400 Series processors) • Supports PCIe 4.0 x4 (For Ryzen™ 8500/ 8300 Series processors) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 2 x 8-pin |
| USB портове |
4x USB 2.0 (Rear) 6x USB 2.0 (Front) 2x USB 5Gbps Type A (Rear) 4x USB 5Gbps Type A (Front) 2x USB 10Gbps Type A (Rear) 1x USB 10Gbps Type C (Front) 1x USB 20Gbps Type C (Rear) 1x USB 40Gbps Type C (Rear) |
| Заден I/O панел |
Clear CMOS Button USB 5Gbps Type-A USB 2.0 5G LAN Wi-Fi / Bluetooth Audio connectors Flash BIOS Button HDMI™ USB 40Gbps Type-C USB 10Gbps Type-A USB 20Gbps Type-C USB 5Gbps Type-A |
| Графика |
1x HDMI™ Support HDMITM 2.1, maximum resolution of 4K 60Hz 1x Type-C DisplayPort USB4® port, supporting DisplayPort 1.4 with HBR3 over USB Type-C, maximum resolution of 4K 60Hz |
| Други |
4x EZ Debug LED 1x EZ Memory Detection LED |
| OS |
Windows 11 64-bit |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Kingston |
| Продуктов код | KF560C36BWE2AK2-32 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL36 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят |
Бял |
| Производител |
MSI |
| Продуктов код | 912-V531-428 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5080 |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| CUDA ядра | 10752 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost: 2655 MHz |
| Скорост на паметта | 30 Gbps |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.5 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 850W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
303 x 121 x 49 mm |
| Дължина (мм) | 303 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Power Consumption | 360 W |
| Производител |
Super Flower |
| Продуктов код | SF-1000F14GE(WH) |
| Мощност захранващ блок (W) | 1000 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
1 x 12+4 Pin PCI-E (PCI-E Gen5 12VHPWR) 1 x 20+4 pin ATX 2 x 4+4 Pin CPU 4 x 4 Pin Molex (PeripheralATA) 4 x 6+2 Pin PCI-E 8 x 15 pin SATA |
| Захранване |
100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор |
140 mm вентилатор |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Бял |
| Размери (mm) | 150 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 150 |
| Гаранция | 84 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| Тип на компютъра | Геймърски |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 9 9950X3D |
| Серия процесори | AMD Ryzen 9 |
| Физически ядра | 16 |
| Логически ядра (Нишки) | 32 |
| Чипсет (MB) | AMD X870E |
| Форм фактор | ATX |
| Охлаждане на процесор | Водно (Water Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5080 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ray Tracing | Nvidia RTX |
| SSD | 2TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 1000W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 1000 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
