Кутии
PCB|Rigs Reaper RTX50
3034.00 €
/ 5933.99 лв.
Спечели 3 034 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 54946
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
Montech |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 Bottom: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори |
Side: 140 mm x 2 (Reversed ARGB PWM Fans) Rear: 120 mm x 1 (ARGB PWM Fan) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 5 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
HD Audio x 1 2 x USB 3.0 RGB button 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
До 185 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
240 mm - Отстрани 140 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят |
Черен |
| Размери | 475 x 300 x 442 mm |
| RGB |
Да |
| Други |
Built with premium 0.8mm thick steel Fan support up to 9 fans (3 Pre-installed) Top Panel – 60% of Mesh area Side Panel – 75% of Mesh area Storage Made Simple: Holds Up to 5 SSDs |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
AMD |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Честота (MHz) |
3.8 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.5 GHz |
| Технология процесор (Нанометри) | 4 nm |
| Кеш памет (MB) | 32 |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5600MHz |
| TDP (W) | 65 W |
| Вградена графика (iGPU) | AMD Radeon Graphics |
| Отключен множител | Да |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
9-то поколение |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
MSI |
| Продуктов код | 911-7E56-001 |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори |
Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
до 8200+(OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден Wi-Fi |
Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN |
Realtek 8126VB 5G LAN |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот |
3x M.2 M.2_1 Source (From CPU) supports up to PCIe 5.0 x4 , supports 2280/2260 devices M.2_2 Source (From CPU) supports up to PCIe 4.0 x4 , supports 22110/2280 devices M.2_3 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x2 , supports 2280/2260 devices |
| Разширителни слотове |
4 x PCI-E x16 slot PCI_E1 Gen PCIe 5.0 supports up to x16 (From CPU) PCI_E2 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset) PCI_E3 Gen PCIe 4.0 supports up to x4 (From Chipset) PCI_E4 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin Main Power connector 2 x 8-pin +12V CPU Power connector 1 x 8-pin PCIe Power connector |
| USB портове |
4x USB 2.0 (Rear) 4x USB 2.0 (Front) 1x USB 5Gbps Type A (Rear) 4x USB 5Gbps Type A (Front) 1x USB 5Gbps Type C (Front) 1x USB 10Gbps Type A (Rear) 2x USB 10Gbps Type C (Rear) |
| Заден I/O панел |
Clear CMOS Button USB 10Gbps (Type-A) USB 2.0 5G LAN Wi-Fi / Bluetooth Audio connectors Flash BIOS Button DisplayPort USB 10Gbps (Type-C) USB 10Gbps (Type-C) USB 5Gbps (Type-A) S/PDIF-OUT |
| OS |
Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Kingston |
| Продуктов код | KF560C30BBEAK2-32 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL30 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.4 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Други | AMD EXPO Memory |
| Цвят |
Черен |
| Производител |
Palit |
| Продуктов код | NE75080019T2-GB2031A |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5080 |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| CUDA ядра | 10752 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost: 2617 MHz |
| Скорост на паметта | 30 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 3 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 850W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
331.9 x 127.1 x 60 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Super Flower |
| Продуктов код | SF-1000F14XG |
| Мощност захранващ блок (W) | 1000 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
1 x 24 pin 2 x 8 pin EPS 4 x MOLEX 12x SATA 4 x 6+2 PCIe 1 x 16 pin PCIe 5.0 |
| Захранване |
115-230 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 92% |
| Вентилатор |
140mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 150 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 150 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
NZXT |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер |
360 x 120 x 26 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN |
| Скорост на въртене | 500 - 2,400 ± 250 RPM per fan |
| Поток на въздух (CFM) | 75.05 CFM |
| Ниво на шум | 31.9 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.07 mm-H₂O |
| Скорост на помпата | 1,200 – 2,800 ± 300 RPM |
| RGB |
Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 56 mm x 56 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 400 mm |
| Цвят |
Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| MTBF (часове за функциониране) | 60,000 hours |
| Други | Transmissive TFT, 262K color, 240 x 240 px, 30 Hz, 300 cd/m² |
| Размери (mm) | 401 x 120 x 27 mm - Радиатор |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Гаранция | 72 месеца |
| Производител |
Crucial |
| Продуктов код | CT2000P310SSD8 |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 2TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Скорост при четене | до 7100MB/s |
| Скорост при запис | до 6000 MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| Тип на компютъра | Геймърски |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 9700X |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | ATX |
| Охлаждане на процесор | Водно (Water Cooling) |
| Капацитет | 32GB RAM 2X16GB CORSAIR VENGEANCE RGB 6000 CL36 EXPO |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5080 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ray Tracing | Nvidia RTX |
| SSD | 2TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 1000W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 1000 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
